Program pozamerytoryczny

∗Program pozamerytoryczny nie jest finansowany ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE ani ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED oraz MedTech Polska.
Wydarzenia opłacane są z wpłat uczestników oraz środków własnych organizatora.

Czwartek, 14 września

Zapraszamy na występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego
Miejsce: Sala Główna
Czas: Czwartek, godz. 20.30

Po występie zapraszamy na poczęstunek powitalny w formie grilla.
Miejsce: Grill House, Hotel Holiday Inn

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego jest największą instytucją artystyczną w Wojsku Polskim realizującą szeroki wachlarz zadań artystycznych mających na celu kształtowanie postaw patriotycznych, edukacyjnych i wychowawczych.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego cieszy się ogromnym powodzeniem i uznaniem w kraju i za granicą. Zespół odbył ponad 200 tournée, m.in. do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Danii, Słowacji, Czech, Korei Południowej, Chin, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Występował także przed Janem Pawłem II na specjalnej audiencji w 1994 roku. W kraju brał udział w ponad 60 tys. koncertów. Wszystkie występy Zespołu są gorąco oklaskiwane przez publiczność i komplementowane przez krytyków muzycznych za kunszt i maestrię wykonania.

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego posiada na swoim koncie szereg nagrań dla Telewizji Polskiej oraz na potrzeby filmu. Ukazało się ponad 100 płyt CD z nagraniami polskich pieśni patriotycznych w wykonaniu RZAWP.

 

Piątek, 15 września

Zapraszamy do udziału w kolacji koleżeńskiej z muzyką na żywo – dla gości zagra zespół Carol Markovsky.

Miejsce: Namiot Sferyczny, Hotel Holiday Inn, Józefów
Czas: Piątek, godz. 19:30

Cena: 200zł brutto – ilość miejsc ograniczona!

Koncert grupy CAROL MARKOVSKY

 

CAROL MARKOVSKY TO CZŁOWIEK Z TŁUMU.
Żyje tu i teraz, w niespokojnych, niepewnych czasach. Czuje wiele emocji, doświadcza wielu ludzkich przeżyć, które mają wpływ na jego życie. To właśnie czyni z niego odrębną jednostkę. Twórczość zespołu to psychologiczny obraz ludzkiej natury oraz jej potrzeb. Każdy utwór opisuje inny stan emocjonalny. Dlatego muzyka zespołu jest zwierciadłem, w którym można odnaleźć swoje odbicie. Carol Markovsky nie ma jednej twarzy ani jednego wieku.
Wszyscy jesteśmy Carolem Markovskim.
Autorskie przebojowe teksty i melodie to cechy rozpoznawcze grupy. Frontman Szymon Fabisiak potrafi przykuć uwagę każdej widowni. Carol Markovsky był wielokrotnie oceniany za swoją sceniczną energię i autentyczność (m.in: finał festiwalu Stage4You 2021).
Managerem zespołu jest Andrzej Ludew, który w latach 1981-1985 tworzył i działał zlegendarną Republiką i jej charyzmatycznym liderem, Grzegorzem Ciechowskim.